آموزشگاه زبان های خارجی مهاجران

بدون شک یکی از بخش های جذاب و مفید آموزش زبان، صحبت کردن به زبان انگلیسی (Speaking) می باشد. به علاوه حرف زدن صحیح و روان به زبان انگلیسی مهم ترین هدف هر زبان آموز است. در عین حال، به نظر می رسد تقویت این مهارت کمی دشوار و زمان بر است.در ادامه می توانید روش هایی که جهت تقویت مهارت (Speaking) زبان مناسب است را مطالعه کنید.

 

1. صحبت کنید.

از اشتباه خجالت نکشید. کم رویی را کنار بگذارید و هرطور که می توانید صحبت کنید. با هر شخصی و به هر شکلی که می توانید انگلیسی صحبت کنید. با تمرین بیشتر اعتماد به نفستان نیز بیشتر می شود و همچنین لغات جدیدی از زبان انگلیسی فرا می گیرید. صحبت کردن به زبان انگلیسی شبیه یادگیری شنا می باشد.باید ترس را کتار گذاشته و در آب بپرید!

 

2. از گوش کردن غافل نشوید.

می توانید با گوش کردن به اخبار، فایل های صوتی، موزیک و ... تلفظ صحیح کلمات را یاد بگیرید که این امر باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و برای صحبت کردن اشتیاق پیدا کنید.

 

3. بلند بخوانید.

می توانید خواندن روزنامه یا یک مجله را با صدای بلند انجام دهید. این کار یکی از راه های تمرین تلفظ است و موجب می شود که مطمئن شوید که انگلیسی حرف زدنتان خوب است.

 

4. از تلفن همراهتان برای تقویت مهارت صحبت کردن استفاده کنید!

موضوعی انتخاب کرده و راجع به آن حرف بزنید. صدایتان را با گوشی تلفن ضبط کنید. به صدایتان گوش دهید و روی لهجه و تلفظ صحیح کلمات کار کنید.

 

5. دوستی که به زبان انگلیسی مسلط است پیدا کنید.

با دوستتان به انگلیسی چت کنید. در مورد کلاس هایتان به انگلیسی صحبت کنید و از اشتباه کردن نترسید. صحبت کردن به زبان انگلیسی با دوستتان یکی از راه های موثر برای تقویت مهارت speaking  می باشد.

 

6. به Mohajeran Chat Club  و دیگر ایونت های انگلیسی موسسه زبان های خارجی مهاجران بپیوندید.

موسسه زبان های خارجی مهاجران برای کمک به زبان آموزان این موسسه در جهت تقویت مهارت speaking جلساتی در قالب مهاجران چت کلاب برگزار می کند. در این جلسات زبان آموزان در کافه، رستوران، باغ های شیراز و ... دور هم جمع می شوند و در مورد موضوعی به زبان انگلیسی صحبت می کنند. می توانید با شرکت در این جلسات و تمرین صحبت کردن، مهارت خود را تقویت کنید.

 

7. رفتن به کلاس زبان را فراموش نکنید.

یادگیری زبان در محیط چند نفره ی کلاس های زبان حقیقتی انکارناپذیر است. شما در محیط کلاس مجبور هستید انگلیسی صحبت کنید و بدون شک این امر موجب پیشرفتتان در مهارت speaking خواهد شد.

 

همین حالا می توانید با شماره 37261188-071 تماس گرفته و برای دوره ی جدید کلاس های زبان انگلیسی نام نویسی کنید.

 

استفاده از این مطلب با ذکر نام موسسه زبان های خارجی مهاجران و وبسایت www.mohajeraninst.ir مجاز می باشد.